Praca INSTALATOR ŚWIATŁOWODÓW

Dodano: 06.09.2021
Umowa zlecenie
3700 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Cały powiat 1, 26-300 Opoczno, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Zakres obowiązków: Praca przy układaniu światłowodów i istniejącej infrastrukturze jak i przy budowie nowej infrastruktury.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 13.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: chęć do pracy, umiejętność logicznego myślenia, PRAWO JAZDY - KAT.B

Pracodawca

Nazwa: Godez Sp z o o

Adres: Franciszka Klimczaka 17/107, 02-797 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

INSTALATOR ŚWIATŁOWODÓW
Opoczno
Godez Sp. z o.o.