Praca INSPEKTOR SEKCJI BUDOWNICTWA I OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI WYDZIAŁU TECHNIKI I ZAOPATRZENIA

Krosno Odrzańskie
Dodano: 24.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3271 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: POPRZECZNA 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: - organizowanie, kierowanie i koordynowanie prac oraz nadzorowanie i kontrolowanie jakości i przebiegu pracy podległych pracowników w celu prawidłowej realizacji zadań; - prowadzenie szkoleń , instruktaży, opracowywanie oraz wdrażanie procedur i tworzenie dokumentacji w celu realizacji zadań zgodnie z systemem zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy; - ustalanie potrzeb w zakresie remontów i konserwacji w celu właściwej koordynacji i planowanie sił i środków; - sporządzanie przedmiarów i kosztorysów budowlanych na planowane zamierzenia remontowe w celu prawidłowego planowania i realizacje zadań; - uczestniczenie w pracach komisji powoływanych do odbioru robót wykonywanych siłami Oddziału lub systemem zleconym w celu prawidłowego odbioru prac; - uczestniczenie w okresowych przeglądach obiektów budowlanych i ich urządzeń, w celu zapewnieia bezpieczeństwa ich użytkowania; - prowadzenie dokumentacji i ewidencji konserwacyjno - remontowych obiektów budowlanych w celu prawidłowego rozliczenia prac; - współpraca z inspektorami nadzoru budowlanego w przygotowaniu i kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do wykonywania wpisów do księżek obiektów budowlanych wpisów do ksiązek obiektów budowlanych w celu zapewnienia prawidłowej realizacji procedur w tym zakresie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 271,46 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie : 3271,46 zl brutto; dodatek za wysługę lat ( od 5% do 20% )

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, budowlane

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania konieczne : - wykształcenie średnie o profilu budowlanym; - doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy praca na podobnym stanowisku związanym z prowadzeniem i koordynowaniem zadań remontowo - konserwacyjnych; - prawo jazdy kat. B; - znajomość zagadnień związanych z procesem budowlanym oraz biegła znajomość ustawy Prawo Budowlane: umiejetność obsługi komputera w tym programow wspomagających w zakresie kosztorysowania, umiejętnośc pracy w zespole, komunikatywność, dokłdność i systematyczność, umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania, kreatywność. Wymagania pożądane : - wykształcenie średnie o profilu technicznym, - doświadczenie powyżej 6 miesięcy praca przy realizacji robót budowlanych; - uprawnienia wynikające z ustawy Prawo budowlane; - uprawnienia energetyczne G1,G2,G3 w zakresie dozoru, obsługi i konserwacji;

Pracodawca

Nazwa: NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ KROSNO ODRZ.

Adres: POPRZECZNA 1, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: 1. CV; 2. List motywacyjny; 3. Oświadczenie o niekaralności; 4. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji; 5. Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych, 6. Oświadczenie o posiadaniu obyatelstwa poslkiego; 7. Kopia dokumentów potwierdzających kwalifikacje kandydata oraz wykształcenie i doświadczenie zawodowe;