Dodano: 28.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4500 - 5200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Karczówkowska 3, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 29.10.2021

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres obowiązków :przygotowywanie materiałów do planów z uwzględnieniem zaleceń wynikających z okresowych przeglądów budynków,wykonywanie obowiązkowych okresowych przeglądów budowlanych wynikających z przepisów Prawa Budowlanego, weryfikacja zlecanej dokumentacji projektowej, przygotowywanie i weryfikacja kosztorysów inwestorskich, przygotowywanie zapytań ofertowych i zleceń na roboty budowlane,prowadzenie i nadzór zleconych robót,odbiór robót inwestycyjnych, remontowych i konserwacyjnych w budynkach i na terenie Spółdzielni. Wymagania;wykształcenie wyższe kierunkowe, aktualne uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w branży konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,doświadczenie na stanowisku Inspektora Nadzoru Budowlanego,praktyczna znajomość przepisów oraz wymogów formalno - prawnych związanych z działalnością remontową i eksploatacją obiektów budowlanych, obsługa komputera (Microsoft Office), umiejętność tworzenia kosztorysów w programie Norma Pro, prawo jazdy.

Pracodawca

Nazwa: Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "ARMATURY" w Kielcach

Adres: Karczówkowska 3, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV szczegółowe informacje dotyczące ofert znajduja sie na stronie uinternetowej spółdzielni: www.rsmarmatury.pl