Praca INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO

Oborniki
Dodano: 10.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 11 Listopada 2/A, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - wykonywanie czynności inspekcyjno-kontrolnych - rozpatrywanie skarg, zażaleń i wniosków - legalizacje budowy - obsługa interesantów - sprawozdawczość okresowa Dodatkowe informacje: tel. 61 29 73 137/ 155 lub www.bip.pinb-oborniki.pl

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia: kwota brutto + ewentualny staż pracy/ wysługa lat - do uzgodnienia, zgodnie z wysokością najniższego wynagrodzenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Uprawnienia: prawo jazdy kat B, Obsługa urządzeń biurowych, umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne), Obsługa komputera, Komunikatywność, Znajomość przepisów prawa budowlanego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne lub prawnicze albo średnie budowlane, - doświadczenie zawodowe: min. 5 lat stażu pracy na podobnym stanowisku, - znajomość przepisów Prawa budowlanego, Prawa administracyjnego, Ustawy o Służbie Cywilnej oraz Kodeksu Postępowania Egzekucyjnego Wymagania dodatkowe: - doświadczenie w zakresie problematyki prawa budowlanego - systematyczność - zdolności selekcjonowania informacji Praca w terenie oraz w siedzibie Inspektoratu - Szczegóły dotyczące oferty pracy : www.bip.pinb-oborniki.pl

Pracodawca

Nazwa: Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego Oborniki

Adres: 11 Listopada 2/A, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Niezbędne dokumenty: 1. Życiorys/CV i list motywacyjny 2. Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia 3. Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/ stażu pracy 4. Kopie dokumentów potwierdzających uprawnienia budowlane 5. Kopia dokumentu prawa jazdy kat. B 6. Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia potwierdzającego polskiego obywatelstwa 7. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru 8. Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych 9. Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe Terminy i miejsce składania dokumentów: 1. Dokumenty należy złożyć do 30.11.2021r. w zamkniętej kopercie opatrzonej dopiskiem: "Oferta pracy" 2. Decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczania oferty do urzędu 3. Miejsce składania dokumentów: Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego ul. 11 listopada 2a 64-600 Oborniki lub osobiście PINB - pokój nr 021 Dodatkowe informacje: - kontakt osobisty w godz. 9-13 - telefoniczne umówienie terminu spotkania, te. 61 29 73 137/155 - dokumenty aplikacyjne przesyłać można na e-mail: Aplikuj - szczegóły oferty pracy: www.bip.pinb-oborniki.pl