Praca INSPEKTOR KONTROLI

Dodano: 25.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3800 - 4200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Logistyczna 8, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - Monitoring jakości dostaw-zatwierdzanie części do produkcji, - Sprawdzanie surowców opakowaniowych, - Kontrola jakości produktu na poszczególnych etapach produkcji, - Kontrola wyjściowa gotowych produktów, - Dopuszczanie produktów do wprowadzenia na rynek. Praca w godz.: 6-14, 14-22, 22-6. Oferta dostępna w sali F, B. Kontakt z pracodawcą - e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 800 do 4 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 27.10.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Kontroler jakości wyrobów przemysłowych

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: brak wymagań, staż pracy: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, dokładność, zaangażowanie i sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

Pracodawca

Nazwa: NARA BATTERY ENGINEERING POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Logistyczna 8, 55-040 Bielany Wrocławskie, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -