Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca INFORMATYK- OFERTA KONKURSOWA A 110-24/22

ikona Cieszyn
ikona Dodano: 21.06.2022
ikona 3010 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Garncarska 8, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Zakres obowiązków: zakres wykonywanych zadań na stanowisku zgodnie z ofertą konkursową A 110-24/22

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie wg tabeli wynagrodzeń

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Niezbędne i dodatkowe wymagania zgodnie z ogłoszeniem konkursu dostępne są w Oddziale Administracyjnym Sądu oraz na stronie internetowej www.cieszyn.sr.gov.pl w zakładce "oferty pracy".

Pracodawca

Nazwa: Sąd Rejonowy w Cieszynie

Adres: Garncarska 8, 43-400 Cieszyn, powiat: cieszyński, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kompletne oferty należy składać w terminie do dnia 06.07.2022 r. w Oddziale Administracyjnym Sądu Rejonowego w Cieszynie w pok. 102 lub przesłać za pośrednictwem poczty (decyduje data stempla pocztowego) do siedziby sądu na adres: Sąd Rejonowy w Cieszynie Oddział Administracyjny ul. Garncarska 8 43-400 Cieszyn z dopiskiem "konkurs A 110-24/22" Oferty przesłane po terminie i oferty niekompletne nie będą rozpatrywane. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 33 479 4666.

INFORMATYK- OFERTA KONKURSOWA A 110-24/22
ikonaCieszyn
Sąd Rejonowy w Cieszynie