Praca INFORMATYK

Zawadzkie
Dodano: 24.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zawadzkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: montaż i instalowanie urządzeń komputerowych, gromadzenie i przetwarzanie informacji, zarządzanie danymi, zapewnianie ciągłości pracy poprzez bieżące usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania oraz wdrażania nowych programów prowadzenie dokumentacji w zakresie remontów i inwestycji, prowadzenie archiwum zakładowego, znajomość rysunku technicznego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka ustalona indywidualnie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji, dodatkowo wypłacana jest nagroda pieniężna

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 17.06.2021

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w zakresie struktur sieci komputerowych i konfiguracji serwerów, doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, wykształcenie średnie lub wyższe doświadczenie w pracy mile widziane, znajomość obsługi danych, znajomość prawa w zakresie wymaganym na stanowisku, umiejętność konfigurowania i zarządzania urządzeniami aktywnymi sieci, biegła znajomość obsługi i konfiguracji systemów operacyjnych z rodzin MS WINDOWS oraz pakietów biurowych

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Plac Konrada Mańki 8/15, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Lubliniec

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

INFORMATYK
Zawadzkie
kontakt przez OHP