Praca INFORMATYK

Wrocław
Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4050 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Zwycięska 8, 53-033 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: - wsparcie serwisowe i merytoryczne użytkowników końcowych, realizacja zgłoszeń; - bieżąca konserwacja sprzętu komputerowego; - koordynacja zakupów sprzętu i oprogramowania komputerowego; - instalacja i aktualizacja oprogramowania; - projektowanie, modernizacja, wdrażanie nowoczesnych technik i technologii informatycznych oraz teleinformatycznych we wszystkich obszarach działalności DODR; - aktualizacja stron internetowych; - obsługa multimedialna organizowanych imprez oraz szkoleń. Praca w godz.: 7:00-15:00. Oferta dostępna w sali H, A. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 339 86 56, e-mail: Aplikuj

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 050 PLN

Opis wynagrodzenia: plus dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.12.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Technik informatyk*

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: średnie lub wyższe kierunkowe; staż pracy: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość windowsowych systemów serwerowych, administrowanie środowiskiem bazodanowym (SQL), administracja Active Directory; znajomość budowy komputerów; znajomość funkcjonowania sieci LAN / WAN / WLAN; znajomość języka angielskiego umożliwiającą czytanie dokumentacji technicznej; dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

Pracodawca

Nazwa: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Adres: Zwycięska 8, 53-033 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -