Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca INFORMATYK

ikona Szczawnica
ikona Dodano: 07.06.2022
ikona 2000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szlachtowska 75 b, 34-460 Szczawnica, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Zapewnienie wsparcia w ramach problemów technicznych, sprzętowych i systmów zgłaszanych przez pracowników zarówno zdalnie, jak i bezpośrednio, pomoc i szkolenie użytkowników w zaresie obsługi systemów. Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemu informatycznego urzędu w zakresie sieci LAN i Wan, oprogramowania i sprzętu. Sprawowanie nadzoru nad legalnością stosowania oprogramowania i właściwym zabezpieczeniem danych gromadzonych w CKiW przed utratą i dostepem osób nieuprawnionych (archiwizacja danych, kontrola antywirusowa).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 000 do 2 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Data zakończenia: 30.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Uprawnienia: umiejętność administrowania serwerami oraz sieciami opartmi na serwerach, znajomość funkcjionowania sieci lokalnyc, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN, znajomość zasad zabezpieczeń ifrastruktury informatycznej i baz danych, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat.B

Pracodawca

Nazwa: Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce

Adres: Szlachtowska 75 b, 34-460 Szczawnica, powiat: nowotarski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, kwestionariusz osobowy

INFORMATYK
ikonaSzczawnica
Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy - Jabłonce