Praca Hydraulik/ Niemcy

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
12500 - 18000 zł / miesiąc

Hydraulik/ niemcy

Miejsce pracy: Przemyśl
hydraulik / Monter instalacji sanitarnych
Dla naszych Klientów w Niemczech poszukujemy od zaraz wykwalifikowanych hydraulik ów na budowie przy montażu instalacji sanitarnych i urządzeń zgodnie z rysunkiem technicznym.

Doświadczony hydraulik potrzebny od ZARAZ!!!

Opis stanowiska:
Montaż instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania
Montaż instalacji miedzianych
Naprawa instalacji wodnych
Biały montaż
Praca z rysunkiem technicznym
Montaż instalacji rurociągowej (układanie, spawanie, uszczelnianie rur, montaż urządzeń do pomiaru ciśnienia i ilości przepływu gazu oraz wody )

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe
Znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat.B i własne auto na wyjazd

Oferujemy:
Bardzo dobre zarobki do 15,00 euro brutto/h plus diety do 70 euro .. W zależności od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego,
umowa o pracę na niemieckich warunkach
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
Skadki na ubezpiecznie zdrowotne
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu:
+49 5242 578 - pokaż numer telefonu - 42 578 99 53
+49 5242 578 - pokaż numer telefonu - 42 578 99 55
e-mail: Aplikuj
Hydraulik/ Niemcy
Przemyśl
Team Classic GmbH