Praca Handlowiec - Konsultant online

Dodano: wczoraj
Inny
Inny

Opis oferty pracy:

Business Linę Support poszukuje energicznego i skutecznego Handlowca do pracy zdalnej w obszarze konsultacji, sprzedaży i organizacji szkoleń zamkniętych realizowanych przez Akademię Rekrutera.


Handlowiec ds. szkoleń
praca zdalna


Zadania

- pozyskiwanie firm i indywidualnych uczestników szkoleń
- prezentacja i sprzedaż szkoleń realizowanych w ramach Akademii Rekrutera
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami Business Linę Support


Oczekiwania
- doświadczenie i skuteczność w sprzedaży online
- kreatywność i konsekwencja w podejmowanych działaniach
- dyspozycyjność i dokładność
- bardzo dobra organizacja pracy własnej


Oferta
- atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane zadaniowo
- szkolenie wdrażające
- telefon, laptop


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy https://www.bls-group.pl/podglad-ogloszenia/140

Administratorem danych osobowych jest Business Line Support z siedzibą w Warszawie. Udostępnienie danych osobowych przez osobę aplikującą o pracę i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, ale jednocześnie niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.
Informujemy, że ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Uprawnienia te przysługują również w przypadku prawidłowego przetwarzania danych przez Administratora.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Business Line Support zawarte są w Polityce prywatności, dostępnej na stronie www.bls-group.pl
Handlowiec - Konsultant online
Krotoszyn
Business Line Support