Praca GOSPODARZ OŚRODKA WYPOCZYNKOWEGO NA WYSPIE W WEŁTYNIU

Gryfino
Dodano: 16.06.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 3200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: -dbanie o porządek w ośrodku wypoczynkowym -obsługa gości -prowadzenie drobnych prac konserwatorsko - remontowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 200 PLN

Opis wynagrodzenia: do ustalenia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: TAK

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.10.2021

Wymagania konieczne

Uprawnienia: posługiwanie się prostymi narzędziami

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: rzetelność, punktualność mile widziane: możliwość zamieszkania w ośrodku na wyspie

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez OHP

Adres: Szczecińska 19, 74-100 Gryfino, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Gryfino

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Wymagane dokumenty: cv