Koordynator ds porządkowych regionu Śląskiego

Zabrze / Grzybowice
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych.

Poszukujemy Osoby na stanowisko:

- Koordynator ds porządkowych.

Lokalizacja:
- Śląsk ( Gliwice, Zabrze, Katowice, Częstochowa, Żory, Ruda Śląska, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza).

Obowiązki:
- nadzór nad obiektami,
- dbanie o ład i porządek,
- zaopatrzenie w Środki czystościowe,
- dbanie o poprawne relacje między pracownikami firmy a pracownikami obiektu.
Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności,
- punktualność i odpowiedzialność,
- kultura osobista i trzeźwość,
- prawo jazdy kat. B ,
- sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków pracowniczych.

Oferujemy:
- umowa o prace,
- umowa na cały etat,
- wynagrodzenie w przedziale 4500 5200 zł brutto/miesiąc,
- praca od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy:
- służbowy samochód,
- służbowy telefon,
- służbowy laptop.

Kontakt:
- 506 - pokaż numer telefonu - .

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."