Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca GŁÓWNY MENADŻER

ikona Poznań
ikona Dodano: 22.06.2022
ikona 23475 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: zarządzanie i koordynowanie pracy całej spółki; kreowanie, wdrażanie i kontrolowanie realizacji planów krótko-, średnio- i długoterminowych; ; zapewnianie funkcjonowania i ciągłości pracy przedsiębiorstwa, warunków jego działania i organizacji pracy; planowanie i opracowywanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa; zarządzenie zespołem, finalizowanie kontraktów, sporządzanie raportów w języku koreańskim przed spółką matką i inne.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 23 475 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.07.2022

Data zakończenia: 06.07.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Języki: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Czarnieckiego 9, 61-538 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

GŁÓWNY MENADŻER
ikonaPoznań
kontakt przez PUP