Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY/A

Dodano: 11.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dąbrowskiego 51/53/5, 42-218 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków: aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów (np. polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP itp.),dekretowanie i księgowanie dokumentów, księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp., prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP), przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: wymagany min. 3-miesięczny staż pracy w księgowości, znajomość zasad pełnej księgowości

Pracodawca

Nazwa: TRANSSELL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Dąbrowskiego 51/53/5, 42-218 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Można wydać skierowanie, CV, kontakt telefoniczny lub mailowy

GŁÓWNY KSIĘGOWY/A
Częstochowa
Transsell Sp. z o.o.