Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca GŁÓWNY KSIĘGOWY

ikona Milejewo
ikona Dodano: 01.06.2022
ikona 5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Szkolna 1, 82-316 Milejewo, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Prowadzenie rachunkowości i gospodarki finansowej szkoły zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przygotowywanie projektu budżetu, harmonogramu wydatków oraz propozycji zmian w planie dochodów i wydatków budżetowych. Sporządzanie sprawozdań budżetowych, oświatowych i statystycznych.Prowadzenie rozliczania finansowego stołówki szkolnej, kontrola zapłat i stanu magazynowego.Sporządzanie naliczeń, odpisów na ZFŚS i kontrola zgodności wydatków regulaminem i ustawą ZFŚS.Zarządzanie inwentaryzacji i jej rozliczanie zgodnie z przepisami. Dokonywanie kontroli wewnętrznej.Wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez dyrektora szkoły. Jedna zmiana 07:00- 13:00, 3/4 etatu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 24

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Księgowośc z obsługą księgowych programów komputerowych , doświadczenie w księgowości

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, doświadczenie w księgowości, księgowość z obsługą księgowych programów komputerowych

Pracodawca

Nazwa: Zespół Szkolno- Przedszkolny w Milejewie

Adres: Szkolna 1, 82-316 Milejewo, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

GŁÓWNY KSIĘGOWY
ikonaMilejewo
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Milejewie