Główna Księgowa / Główny Księgowy 

Dodano: 14.04.2020

Główna księgowa / główny księgowy 

  • Data dodania 15.04.2020
  • Lokalizacja
    Kraków
KANCELARIA CITI Sp. z o. o. Sp. k firma działająca w branży odszkodowawczej i prawniczej, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje pracownika na stanowisko: Główna Księgowa / Główny Księgowy ROLA: Prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego, Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i ewidencja zdarzeń księgowych, Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, podatków dochodowych od nieruchomości, środków transportowych, podatku dochodowego, podatku VAT, JPK, Analiza i ocena bieżącej sytuacji finansowej Spółki, Sprawne i rzetelne prowadzenie ksiąg rachunkowych pod kątem prowadzonej działalności i sprzedaży oraz kosztów. Rozliczanie czasu pracy pracowników, Wystawianie faktur dla kontrahentów, PROFIL KANDYDATA :
Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse), Doświadczenie merytoryczne na stanowisku głównego księgowego lub samodzielnego księgowego, Znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, znajomość programów finansowo – księgowych i kadrowo - płacowych (OPTIMA) Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel Samodzielność, dyspozycyjność, Dobra organizacja własnej pracy, Systematyczność, rzetelność, odpowiedzialność, Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole NASZA OFERTA :
Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę bądź umowę cywilnoprawną (do uzgodnienia) z możliwością dopasowania elastycznych godzin pracy) ( praca na pół etatu siedzibie firmy), samodzielne stanowisko pracy ( biurko, komputer, drukarka, skaner, pomoce biurowe) Pracę w stabilnej , prywatnej Spółce z kilkunastoletnią tradycją, Możliwość rozwoju zawodowego, Przed przystąpieniem do procesu rekrutacyjnego, zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.kancelariaciti.pl Proszę przesyłać CV na adres e-mail: kontakt(a)kciti.pl Prosimy o umieszczenie na aplikacji następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Główna Księgowa / Główny Księgowy 
Kraków
?