Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca GLAZURNIK - PŁYTKARZ

ikona Jawiszowice
ikona Dodano: 14.06.2022
ikona 6000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kusocińskiego 21, 32-626 Jawiszowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przygotowanie stanowiska pracy, prace przygotowawcze, układanie płytek ściennych i podłogowych, fugowanie, prace porządkowe

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: B.7. Wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych, A/B) dobra organizacja pracy

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku, umiejętność wykonywania robót posadzkarsko-okładzinowych, dobra organizacja pracy. Miejsce wykonywania pracy: głównie teren powiatu oświęcimskiego + teren całego kraju - do 60km - pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy. Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony.

Pracodawca

Nazwa: LIBUD TECHNIKA WIŚNIEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres: Kusocińskiego 21, 32-626 Jawiszowice, powiat: oświęcimski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą telefoniczny - 666 074 977 lub mailowy - Aplikuj

GLAZURNIK - PŁYTKARZ
ikonaJawiszowice
LIBUD TECHNIKA WIŚNIEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA