Dodano: 06.10.2021
Umowa o pracę
Część etatu
2100 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: gen. Józefa Hallera 76, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Zakres obowiązków: strzyżenie damsko-męskie, modelowanie, układanie fryzur, itp.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.75

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 30

Liczba godzin w miesiącu: 120

Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 07.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: fryzjerstwo

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie, umiejętności związane z zawodem, chęć do pracy

Pracodawca

Nazwa: CISZEK-POTĘGA MONIKA LAUREN SALON FRYZUR CENTRUM PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW

Adres: Gen. Józefa Hallera 76, 41-200 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt telefoniczny