Praca FREZER DO OBSŁUGI FREZAREK KONWENCJONALNYCH

Kielce
Dodano: 13.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
21 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: MIELCZARSKIEGO 43, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g stanowiska

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów metrologicznych, doświadczenie w pracy na frezarkach konwencjonalnych ( istnieje możliwość przyuczenia do pracy na frezarce), odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie i chęć do nauki ( poznawania nowych zagadnień związanych z zawodem frezera). Pracodawca oferuje pracę jednozmianową, 21zł/godz, pełen pakiet ZEŚS.

Pracodawca

Nazwa: ISKRA - ZAKŁAD MASZYN I ŁOŻYSK SPECJALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: MIELCZARSKIEGO 43, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV