Praca FIZJOTERAPEUTA, REHABILITANT

Lublin
Dodano: 18.10.2021
Umowa zlecenie
21 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 20-323 Lublin 0, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: Usprawnianie, rehabilitacja osób chorych w miejscu zamieszkania.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 21,36 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 20.10.2021

Data zakończenia: 31.12.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Fizjoterapeuta

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu , empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta, Sumienność, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Pracodawca

Nazwa: Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Okręgowy w Lublinie

Adres: PUCHACZA 8, 20-323 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv