Dodano: 24.10.2021
Umowa o pracę
Część etatu
2100 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 11, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: wykonywanie porad i zabiegów fizjoterapeutycznych,prowadzenie dokumentacji medycznej *praca wg. grafiku w godzianch 7-18

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Data zakończenia: 28.02.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Fizjoterapeuta (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: mile widziane dodatkowe kursy;np.Mc Kenzie,PNF,Mulligan

Pracodawca

Nazwa: FUNDACJA REHABILITACJI ZAWODOWEJ INWALIDÓW - PRACOWNIKÓW I BYŁYCH PRACOWNIKÓW ZAKŁADÓW METALURGICZNYCH "SKAWINA" W SKAWINIE

Adres: Żwirki i Wigury 11, 32-050 Skawina, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV