Praca ELEKTRYK / SERWISANT STACJI PALIW

Dodano: 14.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ostrożnica 7, 42-622 Świerklaniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: wykonywanie drobnych prac elektrycznych na stacjach paliw na terenie woj. śląskiego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: elektryk, elektronik, monter urządzeń,

Wymagania dodatkowe

Uprawnienia: Uprawnienia G1 (elektroenergetyczne) - eksploatacja (E)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia elektryczne możliwe również do zdobycia w trakcie pracy, możliwe przyuczenie do zawodu w trakcie pracy w zespole, praca na terenie Śląska,

Pracodawca

Nazwa: KRUPSKI KAROL PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE

Adres: Ostrożnica 7, 42-622 Świerklaniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV