Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ELEKTRYK-ELEKTRONIK SAMOCHODOWY

ikona Dodano: 23.02.2022
ikona 6500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Jana Styki 3 17, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Diagnostyka i naprawa układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN

System wynagrodzenia: Prowizyjny

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 31.12.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, kurs- szkolenie " Eksploatacja urządzeń i sieci w zakresie wykonywania czynności obsługi urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyzszym niż 1 kV", prawo jazdy kat B, obsługa komputera i urządzeń biurowych, obsługa testerów diagnostycznych

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: wykształcenie średnie, obsługa komputera, prawo jazdy kat B., uprawnienia do 1kv, obsługa testerów diagnostycznych, język angielski lub niemiecki poziom średniozaawansowany,

Pracodawca

Nazwa: AUTOTECHNIKA WOŹNIAK Jacek Woźniak

Adres: Jana Styki 3 17, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

ELEKTRYK-ELEKTRONIK SAMOCHODOWY
ikonaPiła
Jacek Woźniak Jacek Woźniak Autotechnika Woźniak