Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: 10.05.2022
ikona 76 - 100 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Słowackiego 1, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 76 do 100 PLN

Opis wynagrodzenia: Praca w Holandii

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 11.05.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Zakres zadań; montaż instalacji elekrtycznych w budynkach mieszkalnych, min. 2 lata doświadczenia zawodowego, mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Praca na terenie Holandii. Pracodawca gwarantuje zakwaterowanie, oraz ubezpieczenie, transport w zakresie własnym / zwrot kosztów przez pracodawcę/

Pracodawca

Nazwa: PANPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Słowackiego 1, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Wskazany kontakt telefoniczny, tel. 692487007 lub Aplikuj

ELEKTRYK BUDOWLANY
ikonaKielce
Panpol Systemy Budowlane Sp. z o.o.