Praca Elektryk/Automatyk - HMW Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Dodano: 29.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 4400 - 6600 zł / miesiąc

Elektryk/automatyk - hmw polska sp. z o.o. sp. k.

Miejsce pracy: Szczecinek
HMW POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma HMW Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa zajmuje się produkcją komponentów meblowych.

Elektryk / Automatyk

Firma HMW Polska Sp. z o.o. Sp. K. oferuje pracę na stanowisku Kierownik Zmiany/Kontroler Jakości

Zakres obowiązków:

Diagnozowanie i bieżące usuwanie awarii
Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn produkcyjnych
Kontrolowanie poprawności funkcjonowania urządzeń w zakresie elektrycznym i automatyki
Regularna konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych w oparciu o procedury i dokumentację
Wymagania:

Dokładność, pracowitość i zaangażowanie
Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie
Umiejętność diagnostyki, naprawy maszyn i urządzeń z zakresu elektryki oraz automatyki
Wykształcenie – technik ( Elektro-Automatyk lub Elektronik )
Oferujemy:

Umowę o pracę
Korzystne warunki zatrudnienia
Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HMW Polska Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą przy ul. Waryńskiego 5, 78-400 Szczecinek, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb procesu rekrutacji.”

Elektryk/Automatyk - HMW Polska Sp. z o.o. Sp. K.
Szczecinek
HMW Polska Sp. z o.o.