Praca ELEKTRYK/AUTOMATYK

Dodano: 10.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Władysława Grabskiego 31, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn i urządzeńw zakresie elektrycznym. Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami. Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac. Współpraca z pracownikami działu UR.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: ruch ciągły

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia: W zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.11.2021

Data zakończenia: 31.01.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zawodowe lub techniczne elektryczne. Uprawnienia - świadectwo kwalifikacji "E" do 1 kV uprawniające do obsługi maszyn i urządzeń energetycznych. Umiejętność obsługi komputera. Doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku. Umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca

Nazwa: CELL-FAST Sp. z o.o.

Adres: Władysława Grabskiego 31, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są wysyłanie swojego CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym na adres: Aplikuj Pracodawca prosi o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych......"