Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ELEKTRYK (NR 2565)

ikona Dodano: 14.06.2022
ikona 4130 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Dworcowa, 85-010 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: układanie sieci elektrycznych układanie tras kablowych na podstawie dokumentacji technicznej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 130 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Praca tymczasowa: 1

Data rozpoczęcia: 15.06.2022

Data zakończenia: 31.12.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Elektryk*

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, dyspozycyjność, czytanie rysunku technicznego

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, elektryczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Pracodawca

Nazwa: EKOL-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: BURSZTYNOWA 7, 86-005 Murowaniec, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Kontakt osobisty: EKOL-GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Dworcowa 76 lok. 01 85-010 Bydgoszcz lub dokumenty należy przesłać na adres e-mail: Aplikuj lub kontakt tel. 727-940-001 - p. Patrycja Nowak lub p. Oksana Madziar lub kontakt tel. 609-845-510 - p. Patrycja Nowak

ELEKTRYK (NR 2565)
ikonaBydgoszcz
Ekol-Group Sp. z o.o.