Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ELEKTROMONTER

ikona Warszawa
ikona Dodano: 30.05.2022
ikona 3200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gen. Sylwestra Kaliskiego 2, 00-908 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: usuwanie awarii zasilania obiektów, usuwanie awarii maszyn i urządzeń elektrycznych, naprawa oświetlenia i układów automatyki oświetleniowej, wymiana źródeł światła, budowa instalacji elektrycznych, budowa instalacji energetycznych, kontrola ruchu elektrycznego w rozdzielniach i stacjach NN, realizacja zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych, wykonywanie pomiarów, montaż i demontaż układów pomiarowych, lokalizacja miejsc uszkodzenia kabli energetycznych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Opis wynagrodzenia: *Wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa Praca w godz. 7.30-15.30, 14.00-22.00, dyżury weekendowe

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Data zakończenia: 30.09.2022

Wymagania konieczne

Zawody: Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 4)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: elektromonter

Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 4

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie zawodowe w pracy jako elektryk, elektromonter, minimum 4 lata pracy w zawodzie, doświadczenie w rozdzielniach elektrycznych oraz układach sterowniczych rozdzielni oraz urządzeń elektrycznych, praca również na wysokości powyżej 3m, zaświadczenie kwalifikacyjne SEP do 1 kV, E, umiejętność pracy w zespole. Obowiązki: usuwanie awarii zasilania obiektów, usuwanie awarii maszyn i urządzeń elektrycznych, naprawa oświetlenia i układów automatyki oświetleniowej, wymiana źródeł światła, budowa instalacji elektrycznych, budowa instalacji energetycznych, kontrola ruchu elektrycznego w rozdzielniach i stacjach NN, realizacja zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych, wykonywanie pomiarów, montaż i demontaż układów pomiarowych, lokalizacja miejsc uszkodzenia kabli energetycznych. [Zgłoszenia: Aplikuj, telefonicznie: 261 839 089 w godz. 7.30-15.30]

Pracodawca

Nazwa: Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego

Adres: Gen. Sylwestra Kaliskiego 2/bud.1, p.4, 00-908 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą

ELEKTROMONTER
ikonaWarszawa
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego