Praca ELEKTROMONTER

Dodano: 05.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Motycz 325 E, 21-030 Motycz, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: prefabrykacja szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych - mile widziane doświadczenie; udział w testowaniu oprogramowania sterowników, udział w weryfikacji dokumentacji technicznej, terminowe wykonanie planów produkcyjnych, dbałość o jakość produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi procedurami, efektywne wykorzystanie powierzonych narzędzi;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 200

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.09.2021

Data zakończenia: 05.12.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Elektromonter instalacji elektrycznych

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania pożądne

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: automatyka, elektryka, elektronika

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość elektrycznej aparatury kontrolno-pomiarowej; praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi; praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych: aparatury elektrycznej, falowników, czujnoków, sterowników PLC, umiejętność wykonywania montażu mechanicznego i prostych prac ślusarskich, umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem;

Pracodawca

Nazwa: BIOCENT PRODUKCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Motycz 325 E, 21-030 Motycz, powiat: lubelski, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv