Praca DORADCA SERWISOWY DS. SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH

Kraków
Dodano: 08.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 31-566 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Obsługa klienta zgodna z procesem serwisowym marki Mercedes-Benz: umawianie i przyjęcie Klienta do serwisu, nadzorowanie przebiegu naprawy, kontrolowanie jakości naprawy, Doradztwo - przedstawiania najkorzystniejszych rozwiązań Klientowi Rozliczanie napraw powypadkowych z TU . Budowanie długotrwałych relacji z Klientami. Oferujemy: Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie. Motywacyjny system wynagrodzeń. Możliwość rozwoju zawodowego. System szkoleń zakończonych certyfikatem specjalisty ds szkód komunikacyjnych Godziny pracy: 6-14, 14-22.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.09.2021

Data zakończenia: 14.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: komunikatywność, odpowiedzialność , zaangażowanie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Doświadczenie w branży automotive z zakresu obsługi szkód komunikacyjnych - mile widziane. Zaangażowanie w wykonywaną pracę. Rozwinięte umiejętności interpersonalne. Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu. Umiejętność analitycznego myślenia. Znajomość techniki samochodowej - mile widziane. Dbałość o pozytywny wizerunek firmy. Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw; znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego - mile widziana, znajomość techniki samochodowej

Pracodawca

Nazwa: JAN KOSMOWSKI AUTORYZOWANA STACJA OBSŁUGI MERCEDES-BENZ w spadku

Adres: Ofiar Dąbia 2, 31-566 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .