Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: WYBICKIEGO 2, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: PROWADZENIE DOKUMENTACJI W ZAKRESIE BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW, PRZESTRZEGANIE SZCZEGÓŁOWYCH ZASAD OBOWIĄZUJACYCH W KRAJU PRZY DOPUSZCZENIU POJAZDÓW DO RUCHU, IDNENTYFIKACJE POJAZDU - SPRAWDZANIE DANYCH POJAZDU Z DANYMI W DOWODZIE REJESTRACYJNYM, SPRAWDZANIE I OCENĘ PRAWIDŁOWOŚCI I DZIAŁANIA POSZCZEGÓLNYCH ZESPOŁÓW I UKŁADÓW, SPRAWDZANIE STANU TECHNICZNEGO POJAZDU, CIŚNIENIA POWIETRZA W OPONACH ITP.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Uprawnienia: Diagnosta uprawniony do wykonywania badań technicznych pojazdów, diagnostyka i naprawa pojazdów hybrydowych i elektrycznych, badanie techniczne pojazdów, kurs diagnostyczny

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Pracodawca

Nazwa: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie Spółka Akcyjna

Adres: WYBICKIEGO 2, 77-100 Bytów, powiat: bytowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.

DIAGNOSTA
ikonaBytów
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie S.A.