Dodano: 21.07.2021
Umowa zlecenie
18 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: M. Koryznowej 8, 20-137 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: produkcja wyrobów cukierniczych, również na specjalne zamówienie klienta, dbanie o odpowiednią jakość surowców wykorzystywanych przy produkcji wypieków i innych wyrobów cukierniczych;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa praca w godzinach 8.30-14.30

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 22.07.2021

Data zakończenia: 21.10.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Cukiernik*

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: dokładność, cierpliwość, sprawność, dobra higiena osobista, wysoka klutura osobista; tytuł zawodowy lub techniczny, ewentualnie ukończone kursy;

Pracodawca

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE "YARD" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 12, 20-002 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV