Praca CIEŚLA

Dodano: 23.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4000 - 6000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Buforowa, 52-131 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Szalowanie, betonowanie elementów żelbetowym budynku wielorodzinnego. Praca w godz.: 7:00-15:00. Na poczatek okres próbny z możliwością przedłużenia, docelowo na czas nieokreślony. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 501 151 262. Oferta w sali: D

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Akordowy

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 24.11.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Cieśla szalunkowy

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, staż pracy: doświadczenie w pracy na budowie, umiejętność-specjalność: systemy szalunkowe

Pracodawca

Nazwa: "ARTBAU" MARIUSZ TOMASZEWSKI

Adres: Staszica 26/8, 50-221 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -