Praca BRYGADZISTA - KONSERWATOR TERENÓW ZIELENI MIEJSKIEJ

Dodano: 17.08.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Podmiejska 69, 45-574 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: • dbałość o estetyczny wygląd powierzonych terenów zieleni; • nadzorowanie podległych pracowników oraz typowanie, nadzorowanie i odbiory wykonywanych prac; • wykonywanie prac ogrodniczych (m.in. pielenie, sadzenie roślin, koszenie trawników), utrzymywanie czystości, opróżnianie koszy itp.; • pielęgnacja drzew i krzewów oraz bylin; • nawożenie trawników, krzewów, podlewanie roślin; • inne czynności pielęgnacyjne w zakresie konserwacji zieleni.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: brutto

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.09.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Pielęgnacja terenów zielonych, PRAWO JAZDY B, Prawo jazdy kat.T

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność obsługi maszyn i urządzeń ogrodniczych wskazane wykształcenie ogrodnicze, rolnicze lub pokrewne; prawo jazdy kategorii T, B+T lub B; staż pracy w branży związanej z utrzymaniem zieleni; znajomość pielęgnacji zieleni, umiejętność obsługi maszyn i narzędzi ogrodniczych; dyspozycyjność, zaangażowanie, chęć do pracy.

Pracodawca

Nazwa: Zakład Komunalny Spółka z o.o.

Adres: Podmiejska 69, 45-574 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV należy przesłać na adres: Aplikuj Termin składania ofert do 31 sierpnia 2021 r. O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailowo. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).