Praca BRYGADZISTA/ KIEROWNIK ZMIANY PRODUKCJI ELEMENTÓW METALOWYCH

Zawadzkie
Dodano: 26.09.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5400 - 5600 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Opolska 21b, 46-059 Zawadzkie, powiat: strzelecki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: organizacja działań związanych z procesem produkcji; kontrola prawodłowości przebiegu procesów produkcyjnych; rozwiązywanie problemów technicznych; zarządzanie podległym zespołem i organizacja pracy; szacowanie czasów wykonania nowych produktów; dbanie o zachowanie wydajności pracy oraz terminowej realizacji planu; ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w celu poprawy kluczowych wskaźników

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 400 do 5 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.08.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pracodawca

Nazwa: WKW STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Oleska 20, 42-700 Lubliniec, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv

BRYGADZISTA/ KIEROWNIK ZMIANY PRODUKCJI ELEMENTÓW METALOWYCH
Zawadzkie
WKW STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ