Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY (SAMOCHODY ZABYTKOWE)

Dodano: 12.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2800 - 4000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Prudnicka 26, 47-300 Kórnica, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: -

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 4 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 13.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pracodawca

Nazwa: TOMALA AUTO CENTRUM TOMASZ TOMALA

Adres: Prudnicka 26, 47-300 Kórnica, powiat: krapkowicki, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -