Praca ASYSTENT DYREKTORA

Białystok
Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3010 - 3400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Mickiewicza Adama 2, 15-222 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: Zakres obowiązków na stanowisku obejmuje kompleksową obsługę sekretariatu, a w szczególności: Prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora, wsparcie Dyrektora w czynnościach związanych z realizacją działań statutowych, zapewnienie właściwego przepływu informacji, korespondencji oraz obiegu dokumentacji, przygotowywanie dokumentacji, materiałów na spotkania, pism, zestawień, planów działalności, sprawozdań, zarządzeń, poleceń wyjazdów służbowych, rejestrów, dbanie o komunikację i współpracę z pracownikami, dbanie o dobry wizerunek Galerii.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: Wykształcenie wyższe, Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, Znajomość pakietu MS Office, obsługi urządzeń biurowych Umiejętność negocjacji, wysoka kultura osobista i komunikatywność w kontaktach międzyludzkich oraz umiejętność pracy w zespole, Umiejętność sporządzania pism oficjalnych, urzędowych, język angielski na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Pracodawca

Nazwa: Galeria Arsenał w Białymstoku

Adres: Mickiewicza Adama 2, 15-222 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Prosimy o przesłanie do dnia 24.11.2021 r. CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: Aplikuj lub pocztą tradycyjną na adres: Galeria Arsenał w Białymstoku ul. Mickiewicza 2, 15-222 Białystok