Praca ASYSTENT ARCHITEKTA, PROJEKTANT W BRANŻY SANITARNEJ

Mielec
Dodano: 21.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3600 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Sikorskiego 2A/15, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Prace w biurze projektowym, przygotowanie projektów budowlanych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość programów AutoCAD, Word, Excel oraz podstawowa wiedza na temat przygotowanie projektów budowlanych.

Pracodawca

Nazwa: LEMAA ARCHITEKCI Krzysztof Krężel

Adres: Sikorskiego 2A/15, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą: 607619035 lub wysłanie CV na adres e-mail: Aplikuj

ASYSTENT ARCHITEKTA, PROJEKTANT W BRANŻY SANITARNEJ
Mielec
LEMAA ARCHITEKCI Krzysztof Krężel