Praca Asystent architekta

Warszawa
Dodano: 31.08.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 3400 - 5200 zł / miesiąc

Asystent architekta

Miejsce pracy: Warszawa
Pracownia architektoniczna poszukuje osoby na stanowisko Asystent architekta. Szukamy osoby samodzielnej, odpowiedzialnej, z doświadczeniem, która wesprze nas przy projektowaniu dokumentacji budowlanej i wykonawczej. Oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Obowiązki:
- opracowywanie dokumentacji projektowej w pełnym zakresie budowlanej i wykonawczej
- koordynowanie prac, współpraca z projektantami branżowymi, kosztorysantami
Wymagania:
- wykształcenie wyższe architektoniczne mile widziane, minimum techniczne - kierunkowe
- doświadczenie: minimum 2 lata przy sporządzaniu dokumentacji projektowych budowlanych i wykonawczych
- biegła obsługa: środowisko CAD (AutoCad i Archicad), pakiet MS Office, obsługa urządzeń biurowych,
- znajomość: warunków technicznych, formy i zakresu projektu budowlanego oraz orientowanie się w przepisach i procedurach administracyjnych
- samodzielność, dokładność, terminowość, odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania

Wyślij CV: Aplikuj