Praca ARCHITEKT/KA, ASYSTENT/KA ARCHITEKTA

Dodano: 09.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3500 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 75-736 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za wykonywanie rysunków budowlano-wykonawczych, koordynacje międzybranżową oraz prowadzenie projektu.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 12.11.2021

Data zakończenia: 12.11.2023

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: biegła znajomość oprogramowania ArchiCAD. podstawowy - AutoCAD, 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, dobra znajomość prawa budowlanego oraz warunków technicznych, umiejętność tworzenia 3D, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Pracodawca

Nazwa: PRACOWNIA ARCHITEKTONICZNA BEATA BARTECKA

Adres: Generała Józefa Hallera 15C/13, 75-736 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dodatkowe informacje: praca w godz. 08:00-16:00