Praca Architekt Aplikacji Mobilnych (rekrutacja online)

Warszawa
Dodano: 12.10.2021
Średnie wynagrodzenie: 7800 - 11600 zł / miesiąc

Twoje zadania:

  • projektowanie i implementacja wymagań w aplikacjach,
  • utrzymanie zgodności rozwiązań ze standardami korporacyjnymi, udział w rozwoju standardów, współpraca z architektami rozwiązań,
  • wyznaczanie kierunku rozwoju aplikacji mobilnych, dbanie o standardy technologiczne oraz jakość dostarczanego kodu,
  • nadzorowanie prac implementacyjnych i przegląd kodu źródłowego oprogramowania,
  • szacowanie pracochłonności prac programistycznych i architektonicznych oraz wymagań na zasoby niezbędne do realizacji zadań projektowych,
  • przygotowywanie wymagań technicznych i jakościowych oraz weryfikację ofert i dostawców w procesie zakupowym w ramach swojego obszaru odpowiedzialności.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku odpowiedzialnym za projektowanie/implementację rozwiązań mobilnych,
  • znasz zagadnienia związane z aplikacjami mobilnymi (specyfika urządzeń i aplikacji, UX, ograniczenia, testowanie),
  • znasz Kotlin i Swift na poziomie rozumienia działania kodu,
  • znasz SDK dla platform Android i iOS,
  • znasz środowiska Google Play, App Store,
  • potrafisz definiować usługi REST w oparciu o swagger,
  • posiadasz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa aplikacji mobilnych.

Co możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie – nasz zespół IT tworzy ponad 1000 osób,
  • środowisko pracy silnie zorientowane na kulturę DevOps i Agile,
  • uczestnictwo w dużych, złożonych projektach i pracę z nowymi technologiami,
  • code review, regularny feedback, continuous integration, scrum, kanban,
  • realny wpływ na kształtowanie środowiska IT – lokalnie podejmujemy strategiczne decyzje,
  • udział w hackathonach, konferencjach i warsztatach z liderami IT,
  • praca z inspirującymi ludźmi, w niedużych zespołach, z ekspertami, którzy chętnie dzielą się wiedzą,
  • inicjatywy sportowe, programy wspierania pasji i promocji zdrowego trybu życia,
  • wolontariat pracowniczy z godzinami wolnymi na jego realizację, międzynarodowa akcja społeczna „Dwie Godziny dla Rodziny”.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś