Praca AR Accountant with English

Katowice
Dodano: 24.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
Średnie wynagrodzenie: 4600 - 7000 zł / miesiąc

Ar accountant with english

Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:

Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
Księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących
Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku
Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firm

Wymagania:

Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
Doświadczenie w obszarze OtC/AR, preferowane w obszarze BPO/SSC
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie
Energia i chęć do działania

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Bogaty system benefitów: multikafeteria, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu
Pracę w międzynarodowym środowisku
Przyjazną atmosferę i bardzo dobrą kawę
Bonus roczny
Wczasy "pod gruszą"