Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ANIMATOR SPORTU

ikona Siedlce
ikona Dodano: 20.06.2022
ikona 23 zł / godzinę

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Unitów Podlaskich 16, 08-101 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Organizowanie zajęć sportowych zgodnie z zasadami bezpieczeństwa. Współpraca ze stowarzyszeniami działającymi na terenie miasta w zakresie popularyzacji zajęć. Upowszechnianie kultyry fizycznej wśród dzieci i młodzieży, osób niepełnosprawnych i rodzin. Praca w godzinach od 14.00 do 20.00 wg harmonogamu od poniedziałku do soboty.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN

Opis wynagrodzenia: - stawka godzinowa

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2022

Data zakończenia: 31.08.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: studia magisterskie - wychowanie fizyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: posiadanie kwalifikacji i uprawnień trenera, animatora sportu lub instruktora

Pracodawca

Nazwa: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W SIEDLCACH

Adres: Unitów Podlaskich 16, 08-101 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

ANIMATOR SPORTU
ikonaSiedlce
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W SIEDLCACH