Praca ANALITYK RYNKÓW ZAGRANICZNYCH

Dodano: 03.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3400 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Trębacka 4, 00-074 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - wyszukiwanie i selekcja informacji gospodarczych - analiza rynków zagranicznych pod kątem wybranych kategorii produktów - współpraca z zespołem analityków w zakresie opracowywania analiz rynków zagranicznych - opracowanie podstawowych prognoz finansowych i harmonogramów projektów eksportowych - opracowania wniosków o dofinansowanie projektu związanych z rozwojem działalności eksportowej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.11.2021

Wymagania konieczne

Zawody: Analityk biznesowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse i rachunkowość

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: Program Excel, Pakiet MS Office, Program Word

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania merytoryczne: wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne; wysokie zdolności analityczne; dobra organizacja pracy indywidualnej oraz umiejętność pracy zespołowej; znajomość języka angielskiego (poziom min. B2), dobrze widziana znajomość innych języków nowożytnych; biegłość w opracowywaniu dłuższych tekstów w języku polskim (w języku obcym będzie dodatkowym atutem); dobrze widziana umiejętność analizy sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych); sumienność, dokładność, systematyczność, odpowiedzialność. Wymagania techniczne: ponadstandardowa znajomość programu MS Word (formatowanie tekstu, tabel itp.) oraz Excel (generowanie i formatowanie wykresów, zastosowanie formuł itp.); pisanie bezwzrokowe na klawiaturze, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - wyszukiwanie i selekcja informacji gospodarczych - analiza rynków zagranicznych pod kątem wybranych kategorii produktów - współpraca z zespołem analityków w zakresie opracowywania analiz rynków zagranicznych - opracowanie podstawowych prognoz finansowych i harmonogramów projektów eksportowych - opracowania wniosków o dofinansowanie projektu związanych z rozwojem działalności eksportowej [Zgłoszenia: Aplikuj]

Pracodawca

Nazwa: PASZPORT DO EKSPORTU Sp. z o.o.

Adres: Trębacka 4, 00-074 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą