Praca Analityk Biznesowy IT

Łódź
Dodano: 12.10.2021
Średnie wynagrodzenie: 8800 - 13200 zł / miesiąc
SZCZEGÓŁY

zatrudnimy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowy IT

To nie jest zwykłe ogłoszenie,
bo to nie jest zwykła praca!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy liderem rynku drogeryjnego. Nasze sklepy otwieramy w całej Polsce, natomiast swoją Centralę mamy w Łodzi. Wraz z rozwojem naszej sieci i otwieraniem co roku nowych sklepów rozbudowujemy poszczególne działy w Centrali, aby jeszcze sprawniej realizować biznesowe założenia Rossmanna.

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o jakość wdrażanych zmian w systemach magazynowych IT.
  • Udział w cyklu rozwojowym (SDLC) systemu klasy WMS.
  • Tworzenie dokumentacji wymagań biznesowych.
  • Opracowywanie koncepcji zmian w celu spełnienia wymagań biznesowych.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie opracowania rozwiązania.
  • Udział w projektach usprawniających procesy logistyczne.
  • Koordynacja i testowanie zmian w systemach logistycznych.
  • Udział w pracach projektowych od strony zespołu IT, definiowanie wymagań, analiza procesów biznesowych, poszukiwaniem optymalizacji.

Oczekiwania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętność samodzielnego zorganizowania pracy dla siebie i małej grupki osób.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, na stryku logistyki i IT.
  • Znajomość zagadnień związanych z systemami klasy WMS, TMS.
  • Znajomość dobrych praktyk we wdrażaniu zmian w obszarze IT (np. devops, ITIL).
  • Umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją techniczną zgodnie ze standardami IT.
  • Znajomość typowych procesów logistycznych.

Dodatkowo korzyścią będzie jeśli posiadasz wiedzę z zakresu:

  • Automatyki magazynowej, w szczególności systemów warstwy MFC, PLC.
  • Masz udokumentowaną historię udziału we wdrożeniach rozwiązań IT dla magazynu.
  • Znasz metodologię SCRUM i narzędzia ją wspierające typu (Jira, TFS).
  • Masz wykształcenie informatyczne.

Zatrudnionym osobom na UOP oferujemy:

  • Możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodu.
  • Dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych.
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej restauracji.
  • Opiekę medyczną oraz pakiet sportowy.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.