Zdobądź zawód Agenta nieruchomości

Cieszyn
Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Pewnie czytasz już któreś z kolei ogłoszenie o pracę... gwarantujemy Ci, że nie jesteśmy kolejnym biurem, które głosi te same frazesy.

Jeśli chcesz aktywnie pracować najlepiej zadzwoń na wskazany numer.

Zakres obowiązków
Agenci nieruchomości RE/MAX Invest zajmują się:

Pozyskiwaniem Klientów:
-Organizacją cyklu sprzedaży i marketingu własnej bazy nieruchomości z -pełnym wsparciem biura
-Współpracą z zespołem, która generuje szybszą możliwość zarabiania pieniędzy
-Utrzymywaniem profesjonalnych relacji z klientami
-Uczestniczeniem w projektach, które stale rozwijają firmę
-Tworzeniem najlepszego biura nieruchomości na rynku

Wymagania:
-Jesteś determinowana/y w osiąganiu celu?
-Lubisz nieobalane podejście do pracy?
-Jesteś zaangażowana/y w to co robisz?
-Komunikatywność nie jest dla Ciebie pustym frazesem?
-Nie jesteś marudą?
-Chcesz podnosić sobie coraz wyżej poprzeczkę (w tym finansową)?
-Chcesz się rozwijać, aby Twoja działalność była coraz bardziej znana i rekomendowana?
-Jesteś mobilny?

Oferujemy

-Pokażemy przejrzystą i sprawdzoną ścieżkę kariery, która zwiększa szansę na Twój sukces
-Będziemy zapraszać Cię na szkolenia rozwojowe, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe,
-Otrzymasz gwarancje wspierania Twojego marketingu, który pozwoli Ci wypromować siebie jako agenta nieruchomości
-Będziemy wspólnie i regularnie pracować nad Twoim sukcesem
-Otrzymasz nagrody motywacyjne za wysokie wyniki
-Nauczymy Cię jak pozyskiwać umowy na wyłączność
-Zaoferujemy najwyższy system wynagrodzeń
-Udostępnimy bazę potencjalnych klientów
-W przerwach między pracą, a odpoczynkiem możesz zagrać w piłkarzyki lub poćwiczyć jogę