Praca Agent nieruchomości

Tarnów
Dodano: 20.08.2021
Inny
Inny
10000 zł / miesiąc

Agent nieruchomości

Miejsce pracy: Tarnów

Opis oferty pracy:

Kogo szukamy?
• Osób, które nie boją się ludzi i nowych sytuacji.
• Mobilnych i zorganizowanych.
• Z wysoką kulturą osobistą i równie wysokim poziomem samodyscypliny.
• Mile widziane (choć niewymagane) doświadczenie w handlu.

Co oferujemy?
• Nienormowany czas pracy (częściowo zdalna).
• Bardzo wysokie wynagrodzenie prowizyjne.
• Pełen know-how – szkolenia przez cały czas współpracy.
• Możliwości rozwoju i awansu – realne, nie tylko na papierze.
• Praca na terenie Małopolski lub Podkarpacia.

Jakie będą Twoje zadania?
• Kontakt telefoniczny z właścicielami nieruchomości.
• Systematyczne pozyskiwanie klientów.
• Spotkania w terenie.
• Obsługa pozyskanych ofert (prezentacje, negocjacje, finalizacja).

Co jeszcze? Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zadaj nam pytanie mailowo. A jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie, wyślij do nas swoje CV na adres @ Chętnie zapoznamy się z Twoją kandydaturą.
Tarnów
2HOME Nieruchomości