Dodano: 13.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
3100 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Hutnicza 27, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - dokonywanie odprwa celnych zgodnie z przepisami celnymi, - nadzorowanie właściwego obiegu dokumentów oraz archiwizacja danych, - stosowanie się do procedur i standardów obowiązujacych w Sukccess Logistics Group, - codzienne wsparcie Klienta, dzialania sprzedażowe, pozyskiwanie nowych klientów, - budowanie długofalowych relacji z klientami, - współpraca z pozostalymi działami Sukccess Logistics Group

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.10.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Języki: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Uprawnienia: budowanie pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu, znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym, nakierowanie na wysoki standard jakości pracy, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, wpis na listę agentow celnych

Wymagania pożądne

Zawody: Agent celny

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca na dwie zmiany w godz. 8.00-20.00 i 20.00-08.00. Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku. Wymagana znajomość j. rosyjskiego lub ukraińskiego na poziomie B2. Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie B1. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Hutnicza 35, 22-100 Chełm - telefoniczny: 603 309 972 lub 82-565 42 60 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: Aplikuj

Pracodawca

Nazwa: SUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Hutnicza 35, 22-100 Chełm, powiat: m. Chełm, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

AGENT CELNY
Chełm
Ośrodek Psychoterapii Sukces Sp. z o.o.