Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca ADMINISTRATOR IT / TEAM LEADER

ikona Dodano: 13.06.2022
ikona 6000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: REJTANA 55, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Do Twoich zadań należeć będzie: zarządzanie i koordynowanie pracą zespołu administratorów, delegowanie zadań w zespole, nadzór nad wdrażaniem, utrzymywaniem i rozwojem systemów informatycznych sieci i sprzętu komputerowego, odpowiedzialność za strategię i rozwój obszaru sieciowego oraz za prawidłowe działanie Infrastruktury IT, optymalizacja procesów biznesowych pod kątem maksymalnego wykorzystania rozwiązań IT, rozwiazywanie problemów związanych z siecią komputerową i oprogramowaniem, udział w tworzeniu i implementacji architektury i rozwiązań Systemów IT, monitorowanie sprzętu sieciowego i serwerowego, tworzenie i aktualizacja dokumentacji i procedur eksploatacyjnych, budowanie oraz utrzymywanie długofalowych, profesjonalnych relacji z Klientami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 14.06.2022

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: https://short.sg/j/19163637 Czego od Ciebie będziemy oczekiwać: wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki informatyczne co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej także doświadczenie w zarządzaniu projektami IT, zarządzanie dostarczaniem usług IT znajomości technologii Linuxowych znajomości środowisk wirtualizacyjnych (mile widziane doświadczenie w utrzymaniu systemów opartych o rozwiązania Vmware), znajomości środowiska Windows - AD, DNS, serwery plików itp, znajomości zagadnień sieciowych Switch, AP, Cisco, zaangażowanie, konsekwencja w dążeniu do celu oraz bardzo dobra organizacja pracy, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole, nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań, czynne prawo jazdy kat. B, mile widziane - doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem. Co Tobie oferujemy: środowisko pracy oparte na współpracy, zaangażowaniu, przyjaznej atmosferze, doświadczony zespół specjalistów na pokładzie, duża swoboda w realizacji własnych autorskich pomysłów, elastyczność we wdrażaniu zmian, możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów, możliwość dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, współpracę w oparciu o dowolną formę umowy, dostęp do produktów i usług Firmy po preferencyjnych cenach (abonament telefoniczny, dostęp do Internetu i telewizji, sprzęt elektroniczny), benefity takie jak: dofinansowanie do karty multisport, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Pracodawca

Nazwa: ZETO-RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: REJTANA 55, 35-326 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: https://short.sg/j/19163637

ADMINISTRATOR IT / TEAM LEADER
ikonaRzeszów
Zeto-Rzeszów Sp. z o.o.